O serwisie

Portal NieParzęKawy.pl powstał z myślą o wszystkich Praktykantach oraz Stażystach w Polsce. W naszej obecnej, rozwijającej się gospodarce coraz trudniej o pracę bez doświadczenia. Z tego powodu każdy młody człowiek, wkraczający w życie zawodowe, rozpoczyna je od praktyk – często bezpłatnych.

Oczywiście nic w tym złego, tak się dzieje na całym zachodnim Świecie... zaraz... jest drobna różnica :) W Polsce najczęściej pierwsze praktyki polegają na 3 tygodniowym przymusie akademickim, co kończy się zazwyczaj parzeniem kawy menadżerowi lub kserowaniu różnej maści dokumentów. Jedna, trzytygodniowa praktyka to za mało by składać podanie o pracę – czas na kolejne. A może staż? Może płatny? W końcu już mamy doświadczenie (15 dni roboczych!) i trzeba się szanować przecież...

No tak, wszyscy wiemy jak trudno dostać się na dobrą i płatną praktykę. Nawet jeżeli specjaliści od employer brandingu, cały sztab HRowców i każdy portal pracy jaki odwiedziliśmy mówi nam, że na tej praktyce w końcu dostaniemy odpowiedzialne zadania, nauczymy się wiele i jeszcze nam za to zapłacą. Niestety to nie znaczy, że w faktycznie jest tak kolorowo ;) Dokładnie dlatego powstał portal NieParzęKawy.pl - już nigdy więcej nie mamy zamiaru parzyć kawy!

MISJA SERWISU: Dostarczać najrzetelniejszych informacji o praktykach i stażach z pierwszej ręki – od Praktykantów dla Praktykantów.

Poświęć 41 sekund, a opowiemy Ci o co w tym wszystkim chodzi:

 

Media o nas:
Artykuł w numerze z 1 marca 2013 - opublikowany później w Interia.pl Program \'Pytanie na śniadanie\' Artykuł \'Skok na staż\' w numerze z kwietnia 2013

Do pobrania:
Logotyp serwisu (JPG - 292KB)