Program słuchamy praktykanów

NieParzęKawy.pl pragnąc wyróżnić Pracodawców w Polsce, którzy przy zatrudnianiu Praktykantów oraz Stażystów słuchają uważnie ich opinii, przez co nieustannie podnoszą jakość oferowanych miejsc zatrudnienia przygotował program Słuchamy Praktykantów.

Pracodawca uczestniczący w programie Słuchamy Praktykantów jest świadomy jakości oferowanych praktyk oraz staży, dzięki czemu nie boi się otwarcie o tym komunikować i wyciąga wnioski z wszystkich opinii zamieszczonych na portalu NieParzęKawy.pl. Pracodawca jest również otwarty na słuchanie potencjalnych praktykantów poprzez umożliwianie kontaktu ze sobą poprzez portal NieParzęKawy.pl.

Uczestnictwo w Programie pozwala na konsultacje ze specjalistami portalu NieParzęKawy.pl - doświadczonymi praktykantami, stażystami oraz specjalistami branży HR, którzy pomagają rozwijać poziom oferowanych praktyk firm biorących udział w programie Słuchamy Praktykantów.

Dla Praktykantów znaczek gwarantuje jakość oferowanych w firmie Praktyk oraz pomoc w świadomej decyzji w obieraniu swoich pierwszych decyzji zawodowych.

Firmy zainteresowane przystąpieniem do programu Słuchamy Praktykantów zapraszamy do kontaktu: kontakt@nieparzekawy.pl